ferti·lily

Pomůcka pro otěhotnění

Vaším největším přáním je mít dítě a hledáte pomůcku pro otěhotnění, která by trochu zvýšila vaše šance na početí? FERTI LILY je pomůcka bez hormonů, která zvyšuje šance na otěhotnění. FERTI LILY byla speciálně vyvinuta, aby zvýšila vaše šance na početí bez narušení intimity. Může být snadno použita doma.

FERTI·LILY je inovativní „dítě“ ze spolupráce podnikatelů v oblasti medicíny, kteří z první ruky znají frustraci spojené s (ne)otěhotněním, a jednoho z předních evropských specialistů na plodnost. Od začátku bylo vizí vytvořit produkt, který by zvýšil šance na početí, aniž by to nepříznivě ovlivnilo tělo nebo pocity (romantika a vášeň) z početí dítěte.

Ardo_FertiLily_Kinderwunsch_700x70014

Vlastnosti

  • Pomáhá otěhotnět doma
  • Přivádí více spermií do děložního čípku
  • Pohodlné při vkládání, nošení a vyjímání, snadná aplikace
  • 100% lékařský silikon (zdravotnický prostředek třídy 1)
  • Přírodní, šetrný a bez hormonů
  • Velmi dobrý poměr cena/výkon: lze používat až 6 měsíců = 6 měsíčních cyklů
  • Novinka v rostoucím segmentu produktů pro zvýšení plodnosti
Ardo_Fertilily_2_Conception_Product_700x700.png

Funkce

Pomůcka pro otěhotnění FERTI LILY je měkká, pohodlná a snadno se používá. Zavádí se do pochvy po ejakulaci, vytlačuje semeno do děložního hrdla a tam chrání spermie v ochranném prostředí cervikálního hlenu. Výsledkem je, že více spermií přežije a větší počet z nich doplave do dělohy. Čím více spermií se dostane do dělohy, tím větší je šance, že jedna z nich dosáhne a pronikne do vajíčka. Tím se zvyšuje šance na početí.

Ardo_Fertilily_B2C_Conception_Product_700x700.png

Takto se používá FERTI·LILY


1. 1. Poté, co váš partner do vás ejakuluje, vezměte FERTI-LILY do ruky – aniž byste si sedali nebo vstávali.

2. Otočte pomůcku naruby, aby vypadalo jako deštník, a vložte ji do pochvy podle pokynů.

3. Jakmile dosáhnete vrcholu vaginálního kanálu, držte pomůcku na místě vloženým prstem a poté jemně zatáhněte za konec, aby se FERTI-LILY vrátila do původního tvaru.

Pomůcka pro početí udržuje spermie na správném místě a zvyšuje šanci na početí. Po vložení se můžete volně pohybovat, sprchovat nebo chodit na toaletu. FERTI-LILY by se měla nosit 20 až 60 minut po pohlavním styku.
Pomůcku pro početí lze používat až 6 měsíců nebo 6 měsíčních cyklů.

Ardo_Fertilily_Use_Conception_Product_700x700.png
B2C_Home_Slider_Kinderwunsch_1920x1080.png