Aktivní podpora kojení

Dlouhodobě se plně věnujeme dobré věci – kojení!

Pro nás to znamená neustále optimalizovat podmínky pro matky, zdravotníky a kojící organizace a poskytovat podporu, aby miminka dostávala vzácné mateřské mléko co nejdéle. Produkty Ardo jsou toho důležitou součástí.

Nabízíme vám proto naše znalosti, individuální koncepty a naše jedinečné produkty. Těšíme se na dosažení našich společných cílů s vámi. S tím vám mohou pomoci následující informace.

WHO kodex

Kodex WHO pro marketing náhražek mateřského mléka

Jako výrobci a prodejci kojeneckých pomůcek podporuje Ardo medical AG kojení pomocí prémiových kvalitních a funkčních produktů. S našimi pomůckami pro kojení poskytujeme řešení problémů s kojením a uvažujeme o kojení holisticky a dlouhodobě. Proto je pro nás jako společnost působící mezinárodně důležité dodržování kodexu WHO.

Na ochranu kojení byl přijat Mezinárodní kodex marketingu náhražek mateřského mléka. Upravuje uvádění na trh náhražek mateřského mléka, kojeneckých lahví a figurín. Kodex WHO pomohl snížit počet nemocí a úmrtí u kojenců a významně přispěl ke snížení nákladů na zdravotní péči.

Z těchto důvodů Ardo medical AG vědomě dodržuje kodex WHO a neuvádí na trh žádné savičky na láhve. Jasně a jednoznačně deklarujeme filozofii naší společnosti, která bez výhrad odpovídá kodexu WHO a je nekompromisně oddána kodexu.

KSA Unterschrift schwarz.png

Ardo medical AG

Samuel Krähenbühl

CEO

MP Unterschrift schwarz.png

Marliese Pepe-Truffer

Senior Product Manager MAS,

Breastfeeding Consultant IBCLC